niszczarka do papieru rexel

Wydajna niszczarka do papieru REXEL Mercury RES1223

REXEL Mercury RES1223 to niszczarka do dokumentów idealna do zastosowań biurowych. Jej poziom bezpieczeństwa to DIN 2 – oznacza to, że w wyniku jej działania otrzymujemy paski o szerokości 5,8 mm.

niszczarka do papieru rexel

okazje.info.pl

Kompaktowa i wydajna

Pojemność kosza tej niszczarki wynosi dwadzieścia trzy litry. Na raz można niszczyć do trzynastu kartek. Oprócz papieru, niszczarka obsługuje również karty kredytowe, zszywki, spinacze biurowe, laminowane dokumenty czy folie do rzutników. Jest to nowoczesne urządzenie, szczególnie polecane dla kadry kierowniczej, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, tnąc poufne dokumenty na paski. Model zaprojektowany został na potrzeby kadry biurowej, która potrzebuje niszczyć dokumenty szybko, ale także pewnie. Posiada technologię zapobiegajacą zacięciom papieru. Podświetlana kontrolka ostrzeże, gdy podamy niszczarce zbyt dużo kartek za jednym razem. Niszczarka spełnia normy FingerSafe zgodnie z normą US UL60950 dotyczącą zabezpieczenia przed uszkodzeniem palców. Jest bezpieczna w użytkowaniu dzięki trójstopniowemu systemowi włączania – urządzenie nieaktywne, wciśnięcie przycisku po raz pierwszy – włączone nieaktywne oraz wciśnięcie przycisku po raz grugi – włączone aktywne. Po dziesięciu minutach bezruchu urządzenie wraca do początku czyli do stanu „urządzenie nieaktywne”. Czerwone i zielone światło sygnalizuje podawanie zbyt dużej ilość papieru. Urządzenie ma również funkcję cofania papieru oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Automatyczne wyłączenie przy wyjętym koszu to ochrona przed zabrudzeniem podłogi. Szczelina wejściowa urządzenia ma szerokość 230 mm, wysokość 410 mm. Jego praca jest cicha, na poziomie 55 dB.

Warto pamiętać, że aby coś zniszczyć, należy to wpierw wydrukować. Z tego tytułu serdecznie zapraszamy do przejrzenia bogatej ofert drukarek laserowych, które znajdziesz na stronie Drukarki-laserowe.info.pl.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *