drukarka wielofunkcyjna canon

Uniwersalne urządzenie do biura – Canon PIXMA MX925

Canon PIXMA MX925 jest urządzeniem idealnie nadającym się do biura, ponieważ łączy w sobie funkcję drukarki, kopiarki, skanera i faksu. Jest to model nie tylko wielofunkcyjny i uniwersalny, ale również o wysokiej jakości produktów swojej pracy i wygodnej obsłudze.

Specyfikacja i możliwości urządzenia wielofunkcyjnego Canon PIXMA MX925

Rozdzielczość wydruku Canon PIXMA MX925 wynosi 9600 x 2400 dpi. Drukarka posiada port USB 2.0, moduł Wi-Fi 802.11b/g/n, podajnik na 250 arkuszy i automatyczny podajnik na 35 arkuszy papieru w formacie A4. Dołączone oprogramowanie współpracuje z systemami operacyjnymi Windows XP (32-bit), Vista, 7, RT, 8 oraz Mac OS 10.6.8. Te cechy czynią urządzenie bardzo wydajnym i zaawansowanym. Urządzenie ma pięć pojemników z atramentem i dwustronny podajnik ADF na 35 arkuszy oraz obsługuje pojemniki XL i XXL. Zapewnia również możliwość druku dwustronnego oraz druku na płytach CD. Dzięki temu sieciowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu klasy premium wszyscy mogą korzystać z wysokiej wydajności, a obsługa łączności Wi-Fi i Ethernet umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie z praktycznie każdego miejsca w biurze lub w domu. Z kolei obsługa funkcji Apple AirPrint pozwala na drukowanie bezpośrednio z urządzeń iPad i iPhone, a funkcji Google Cloud Print na drukowanie dokumentów Google Docs, poczty Gmail, zdjęć i załączników PDF w sposób mobilny.

drukarka wielofunkcyjna canon

okazje.info.pl

Także drukowanie bezpośrednio z Internetu pozwala lepiej wykorzystać możliwości drukarki – wystarczy kilka sekund, aby wydrukować zdjęcia z internetowych albumów CANON iMAGE GATEWAY lub Google Picasa bez użycia komputera. Duży, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 7,5 cm ułatwia wyświetlanie wybranych funkcji i podgląd obrazów, a panel dwufunkcyjny jest wyposażony w przyciski z podświetleniem LED, które zmieniają wygląd w zależności od wybranego trybu, a to upraszcza obsługę funkcji. Jest to drukarka kolorowa, o prędkości druku 30 stron kolorowych na minutę oraz 45 stron monochromatycznych na minutę. Rozdzielczość skanera to 4800 x 2400 dpi. Urządzenie posiada wbudowany faks. Drukarka waży około 11 kg.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *