meble modułowe ze ściankami

Systemy biurowych siedzisk modułowych ze ściankami od PROFIm

PROFIm jest producentem wielu kolekcji modułowych mebli biurowych, w tym między innymi serii Vancouver Lite, w skład której wchodzą fotele i sofy oraz zestawy ścianek z możliwością ich łączenia z tymi siedziskami.

Vancouver Lite

Vancouver Lite W2 to zestaw ścianek do połączenia z fotelem VL2 HW lub VL2 VW, z możliwością doboru różnych kolorów tapicerki wewnętrznej i zewnętrznej części parawanu w obrębie tej samej tkaniny. Kolekcję Vancouver cechuje minimalistyczna, kubiczna forma, która doskonale wpisuje się w stylistykę nowoczesnych i przestrzennych wnętrz biurowych. Eleganckie wzornictwo i staranny dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych powodują, że kolekcja stanowi doskonałą propozycję dla osób dbających o każdy detal w urządzaniu wnętrz biurowych. Idealne uzupełnienie kolekcji Vancouver Lite stanowi linia nowoczesnych puf OTO występujących w dwóch kształtach – okrągłym i kwadratowym oraz w dwóch rozmiarach. Pufy kwadratowe można ze sobą zestawiać i dowolnie konfigurować za pomocą specjalnego łącznika.

meble modułowe ze ściankami

okazje.info.pl

System siedzisk i ścianek WALL IN

Wall In to doskonały, dopracowany w każdym szczególe system siedzisk modułowych o prostych geometrycznych liniach. Są idealne do zastosowania w przestronnych, nowoczesnych wnętrzach jak na przykład hole gmachów użyteczności publicznej, recepcje, biura mniejsze i bardziej przestronne. Kolekcję przemyślano w taki sposób, aby jej poszczególne elementy można było komponować w dowolne zestawy, które w łatwy sposób mogą być przestawiane. To ułatwia rearanżowanie przestrzeni. W skład kolekcji Wall In wchodzą pufy, fotele, stoliki oraz łączniki 30 i 60 stopni, a jej bardzo ważnym i niezwykle funkcjonalnym elementem są także ścianki modułowe, wykończone elastyczną tkaniną. Ich zadaniem jest oddzielanie i wyznaczanie przestrzeni, w której można przeprowadzić kameralną rozmowę. Uwagę przykuwają nóżki wykończone estetycznymi chromowanymi talerzykami.

meble modułowe ze ściankami

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *