fotel kubełkowy

Stylowe biuro z fotelem SORRISO 10HS od PROFIm

Fotel SORRISO 10HS w chabrowym kolorze niebieskim od PROFIm to propozycja oryginalnego i funkcjonalnego mebla w sam raz do stylowego biura. 

W kubełkowym stylu

Po włosku sorriso znaczy uśmiech. Taką też zbliżoną do uśmiechu formę ma proponowany do biura fotel marki PROFIm. Jest to siedzisko o eleganckim, owalnym kształcie kubełka, podkreślonym wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla. Jest to produkt, który znajdzie zastosowanie w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, recepcyjnych oraz domowych. Doskonale sprawdzi się w open space, holach, instytucjach publicznych, kawiarniach. Dopełnieniem ciekawej bryły jest możliwość zastosowania różnych kolorów tkanin kubełka i siedziska oraz baza występująca w czterech wariantach. Możemy wybierać spośród stelaża z metalowego pręta, okrągłej, obrotowej na nogach oraz wersji czteroramiennej. Wersja 10R ma podstawę okrągłą, metalową w dwóch wariantach kolorystycznych – metalik (lakierowana proszkowo) lub chrom (chromowana). Wersja 10V, 10HS to stelaż z metalowego pręta i na nogach w czterech wariantach kolorystycznych – czarnym lub metalik (lakierowany proszkowo) i chromowanym (chrom błyszczący, chrom satynowany). 

fotel kubełkowy

okazje.info.pl

Wersja 10F posadowiona jest na 4-ramiennej aluminiowej podstawie w kolorze chromu. W modelach 10R oraz 10F zastosowano dodatkowo amortyzator z pamięcią powrotu. Kolumna amortyzatora ma kolor metalik lub chrom. Również zróżnicowane może być wykończenie stopek – na podkładkach filcowych, stopki twarde, stopki filcowe lub kółka ozdobne. Siedzisko w formie kubełka wykonane zostało z pianki poliuretanowej wylewanej w formach o gęstości 85 kg/m3. Kubełek posadowiony jest na stelażu metalowym zalewanym w formach pianką poliuretanową o gęstości 80 kg/m3. Możliwość tapicerowania kubełka i poduchy w dwóch kolorach w obrębie tej samej tkaniny. Wymiary fotela to wysokość całkowita 750 mm, szerokość całkowita 800 mm, głębokość całkowita 600 mm, wysokość siedziska 480 mm, szerokość siedziska 520 mm oraz głębokość siedziska 420 mm.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *