gadżety do biura

Przepędzamy nudę czyli zabawne gadżety do biura

Wytężona praca intelektualna, prowadzenie wymagających projektów czy wyczerpujących negocjacji to czynności, które wycieńczają psychicznie pracowników biur. Warto zatem przełamać monotonię biurowej pracy i oderwać się na chwilkę, np. dzięki ciekawym gadżetom do biura.

Lewitujący długopis od Trendton

To magiczny, antygrawitacyjny długopis, który posiada niezwykłe zdolności antystresowe. Posiada podstawkę, która została wyposażona w specjalne magnesy, a to umożliwia zawieszenie długopisu w powietrzu. Zawieszony w taki sposób długopis nie sprawia właściwie żadnego oporu i gdy nim zakręcimy to będzie obracał się bardzo długo. Długopis ma czarno – biały kolor, zatem przy kręceniu sprawia on wrażenie stroboskopu i naprawdę cieszy oko. Lewitujący Długopis Strobe wspaniale prezentuje się na biurku i sprawia wiele radości, a do tego wywołuje ogromne zainteresowanie. Jest przy tym ładnie zapakowany i wysokiej jakości, zatem stanowi nie tylko ozdobę biurka w pracy, ale również jest znakomitym pomysłem na nietypowy prezent. Kolor wkładu to niebieski, a długość długopisu to około 13,5 cm.

gadżety do biura

okazje.info.pl

Biurkowe Rugby od Gadgets

Gra w rugby z przyjaciółmi w pracy? Czemu nie. A to za sprawą miniaturowej wersji tej twardej gry. Gra odbywa się w oparciu o ruchy palców, zatem ważna jest precyzja. W zestawie znajdują się bramka rugby przylepiana do blatu stołu, podstawka pod piłkę, piłka rugby.

gadżety do biura

okazje.info.pl

Magnetyczna chmurka na klucze

Jeśli należymy do tych osób, które nigdy nie mogą znaleźć kluczy, także w pracy, to doskonałym rozwiązaniem dla nas jest magnetyczna chmurka – wieszaczek na klucze – o wymiarach 10 x 7 x 3,5 cm. Chmurka przyklejona w dogodnym miejscu przechowa wszystkie niezbędne klucze i metalowe drobiazgi. Musimy tylko wyrobić w sobie odpowiedni nawyk, by już nigdy nie tracić czasu i zdrowia na przekopywanie domu lub torebki w poszukiwaniu kluczy. Z przyklejonymi do niej kluczami, chmurka wygląda jakby padał z niej deszcz. Posiada obustronną taśmę do przyklejenia np. na ścianę w przedpokoju, szafę, lodówkę czy biurkowy kontenerek w pracy.

gadżety do biura

okazje.info.pl

Biurowy zestaw mini golf od M Collection

Praca bywa bardzo stresująca, trzeba więc się jakoś zrelaksować. I tu pojawia się pytanie, jak to zrobić, nie wychodząc z biura. A może by tak zagrać w golfa? A konkretnie minigolfa. Umożliwi nam to zestaw do golfa biurowego – pomysłowy gadżet, który zmieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu, abyśmy mogli rozegrać partyjkę lub dwie pomiędzy stresującymi spotkaniami biznesowymi. Jest to też świetny pomysł na praktyczny i oryginalny prezent na każdą okazję. Zawartość zestawu to skręcany kij golfowy, dwie piłeczki golfowe, drewniany stelaż imitujący dołek oraz eleganckie etui.

gadżety do biura

okazje.info.pl

 

Więcej gadżetów znajdziesz na stronie DomOffice.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *