biurko nie tylko do domu

Oryginalne biurka do nowoczesnego biura

Biuro kojarzy się zazwyczaj z prostymi meblami z płycin, najczęściej w kolorze olchy czy buku, o masowym wyglądzie, które niczym konkretnym się nie wyróżniają w gąszczu w taki sposób umeblowanych biur. Oto dwie propozycje biurek na tyle uniwersalnych, że doskonale sprawdzą się w biurze, czyniąc je miejscem wygodnym, ergonomicznym, a przede wszystkim wyjątkowym pod względem wizualnym.

Biurko First od Timoore 

Biurko w formie współczesnego sekretarzyka z kolekcji First marki Timoore, zaprojektowane zostało w doskonały, nowoczesny sposób. Biurko wykonano z najwyższej jakości materiałów i pokryte zostało naturalnymi olejami. Biurko First Timoore jest bardzo funkcjonalne i świetnie nadaje się do różnych przeznaczeń, w tym do nowoczesnego biura w którym design nie jest bez znaczenia. Biurko posiada podnoszony blat oraz dodatkową szufladę, a jego wszystkie narożniki są zaokrąglone. Drewniane części mebla pokryte zostały olejami naturalnymi, dzięki czemu biurko jest bezpieczne. Fronty biurka i blat zostały wykonane z płyty MDF. Zaletą biurka jest też jego uniwersalna kolorystyka – kolor kremowy połączony z odcieniem naturalnego drewna. Wymiary biurka to szerokość 67 cm, długość 120 cm i wysokość 86 cm. Wysokość poziomu blatu to 75 cm. Blat biurka wykonano z płyty MDF grubości 18 mm. Płyta lewa jest podnoszona. Z prawej strony znajduje się szuflada. Stelaż dolny stanowi lite drewno dębowe. W szufladzie zastosowano prowadnicę kulkową. 

biurko nie tylko do domu

okazje.info.pl

Nowoczesne biurko Inelo X7 OPT17289 od Elior 

Nowoczesne biurko Inelo X7 nada każdemu wnętrzu, w tym również biurowemu, naturalnego ciepła prawdziwego drewna, harmonizując z czystością prawdziwej bieli. To kwintesencja tak lubianego i docenianego skandynawskiego designu i stylu. Prawdziwe drewno, naturalne materiały oraz kolory i minimalistyczny kształt bez nadmiernego przerostu formy to główne cechy spokojnego stylu wprost ze Skandynawii. Biurko świetnie nadaje się do nowoczesnych pracowni, biur oraz wnętrz domowych. Wymiary biurka to długość 100 cm, szerokość 50 cm i wysokość 75 cm. Wysokość miejsca pod blatem to 8 cm. Blat wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm w kolorze białym, o gładkiej fakturze. Z kolei nogi wykonano z litego, lakierowanego drewna.

biurko nie tylko do domu

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *