biurko nie tylko do domu

Oryginalne biurka do biura

Współczesne biuro w firmie nie musi koniecznie przypominać labiryntu pomieszczeń lub openspace’ów z jednakowymi meblami, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Wystarczy zastosować oryginalne i nietuzinkowe modele mebli, np. biurek, aby wnętrza biura nabrały charakteru i zyskały zindywidualizowany charakter. 

Białe biurko Fast Trade od Invicta Interior

Prezentowany model biurka to mebel szykowny, minimalistyczny, o niezwykle prostej, a zarazem urzekającej tą prostotą, konstrukcji. Nogi i blat biurka Fast Trade wykonane są z płyty MDF lakierowanej na biało, z wykończeniem na wysoki połysk. Cechą wyróżniającą biurko są nie tylko nogi, ale również zaokrąglone krawędzie boków biurka oraz lekka i jasna konstrukcja, która nie przytłacza nawet małych pomieszczeń. Uniwersalny design sprawia, że biurko wpasuje się do większości wnętrz. Wymiary biurka to szerokość 140 cm, głębokość 60 cm i wysokość 75 cm. Zalety biurka to przede wszystkim nowoczesny wygląd, duża wygoda użytkowania, solidne i stabilne wykonanie oraz możliwość tworzenia wielu aranżacji.

biurko nie tylko do domu

okazje.info.pl

Biurko B-EDGE1-120 od WOMEB 

Biurko zostało zaprojektowane w oparciu o ponadczasowy styl minimalistyczny, co pozwala na jego umieszczenie zarówno we wnętrzach biurowych, jak i domowych, zarówno w stylu skandynawskim, jak i urządzonych nowocześnie czy w stylu industrialnym. Charakterystyczne cechy biurka to nogi i blenda cięte pod skosem oraz drewniane elementy konstrukcyjno-ozdobne. Kolorystyka mebla to płyta laminowana w kolorach błękitu lodowego oraz grafitu o strukturze skórki pomarańczy oraz bieli o gładkie strukturze. Wymiary biurka to szerokość 120 cm, głębokość 60 cm oraz wysokość 75 cm.

biurko nie tylko do domu

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *