lampka na biurko nowoczesna LED

Nowoczesna lampka biurkowa ze ściemniaczem

Lampka biurkowa ze ściemniaczem Aigostar w kolorze białym to śmiała propozycja dla miłośników niebanalnych form i przedmiotów oraz stylu nowoczesnego. Lampa jest nie tylko ciekawa w formie i designerska, ale również energooszczędna.

lampka na biurko nowoczesna LED

okazje.info.pl

Funkcjonalna i trwała

Aigostar to wysokiej jakości lampa biurkowa LED o mocy 10 W, co stanowi odpowiednik klasycznej lampki z żarówką 60 W. W lampce zastosowano dwadzieścia osiem diod   SMD 5730 o wysokiej wydajności i mocy aż 600 lumenów. Diody mają dodatkowo zmienną barwę światła na poziomach 3300K, 4300K, 5000K i 6300K, co pozwala na uzyskanie pełnej rozpiętości barw światła od ciepłej po zimną. Lampka zachowuje wysoki współczynnik oddania barw. Moc świecenia można tu płynnie regulować, dostosowując ją do własnych preferencji i potrzeb. Dostępne są tu również cztery programy dedykowane:

  • delikatne oświetlenie nocne,
  • odpoczynek,
  • praca-czytanie,
  • białe światło.

Lampka umieszczona jest na stabilnej podstawie i posiada dotykowy wyłącznik. Ma też regulowane ramię, co pozwala łatwo ustawić lampkę w optymalnej pozycji, a jej dodatkową zaletą jest długi czas użytkowania, bo aż pięćdziesiąt tysięcy godzin. Lampka wykonana jest z materiałów wysokiej jakości. Pobór prądu przez lampkę wynosi 550 mA, a zużycie energii 10 kWh/1000 h. Klasa energetyczna EEI wynosi B. Wymiary lampki to 402 x 335 mm. Moc strumienia świetlnego to 600 lm, kąt świecenia 120 stopni.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *