sejf do biura

Na cenne dokumenty – sejf SentrySafe QE5541

SentrySafe QE5541 to doskonałe rozwiązanie do biura, gdy chcemy odpowiednio zabezpieczyć ważne, cenne dokumenty – zarówno przed kradzieżą, jak i przed np. zalaniem czy pożarem.

Sejf SentrySafe QE5541 z zamkiem elektronicznym

Prezentowany model sejfu posiada klucz szyfrowy elektroniczny. Jego wymiary wewnętrzne to 499 x 376 x 302 mm. Pozwoli on na skuteczną ochronę przed włamaniem, jak również przed pożarem i zalaniem. Możemy w nim schować sprzęt elektroniczny oraz nośniki danych  -CD, DVD, USB-drive, karty pamięci FLASH, a także pieniądze czy dokumenty. Sejf posiada wbudowane wejście USB 2.0 oraz przewód USB, umożliwiające korzystanie z dysków twardych, przenośnych pamięci USB, bez konieczności otwierania sejfu. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja i materiał, z którego został wykonany skutecznie zabezpiecza zawartość sejfu w temperaturze przekraczającej 1010 °C, jak również sejf przed upadkiem z wysokości ponad 9 metrów. Sejf wyposażono w szyfrowy zamek elektroniczny oraz mechaniczny zamek na klucz.

sejf do biura

okazje.info.pl

Możliwe jest użytkowanie sejfu przez kilka osób jednocześnie, ponieważ zamek elektroniczny pozwala na ustawienie siedmiu różnych kombinacji kodu dostępu. Drzwi sejfu są blokowane przez siedem ruchomych rygli zamykających, przy czym istnieje możliwość stałego przymocowania sejfu do podłoża. Wewnątrz znajdują się dodatkowe półki dostosowane do dokumentów w formacie A4 oraz wieszaki na klucze i znacznie mniejsze elementy. Sejf ma kolor czarny. Rodzaj zapewnianej ochrony to ochrona przed ogniem – dwie godziny w temperaturze 1010 stopni Celsjusza, ochrona przed zalaniem i częściowym zanurzeniem – do 20 cm, ochrona przed eksplozją i upadkiem z wysokości nieco powyżej 9 m oraz ochrona nośników danych.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *