monitor do biura

Monitor NEC MS E171M

Monitor NEC MS E171M ma ekran o przekątnej 17 cali oraz konwencjonalny format obrazu 5:4 z najnowszą, energooszczędną technologią podświetlenia LED, co gwarantuje doskonałe możliwości podłączania oraz regulację parametrów ergonomicznych.

Ekonomiczny i wydajny

Dzięki niewielkiemu zużyciu energii i niskim kosztom eksploatacyjnym monitor doskonale sprawdza się w profesjonalnych zastosowaniach biurowych. Zapewnia niezwykle ergonomiczny komfort, co sprawia, że monitor jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i przyczynia się do zwiększania wydajności pracy biurowej. Monitor zapewnia niskie zużycie mocy z najnowszą technologią W-LED podświetlenia, funkcją EcoMode oraz licznikiem carbon footprint. Monitor może być używany z jednym wejściem cyfrowym DVI-D i jednym analogowym. Monitor zapewnia pełną ergonomię w biurze – daje pełną regulację wysokości wraz z możliwością zmiany pochylenia, co pozwala na doskonałe dostosowanie monitora do ergonomicznych wymagań użytkownika.

monitor do biura

okazje.info.pl

Mocowanie Vesa umożliwia zainstalowanie monitora przy użyciu różnych rozwiązań montażowych. Ten wysokowydajny panel 17″ (5:4) z podświetleniem LED w kolorze białym pozwala zaoszczędzić ponad 30% energii. Monitor wyposażono w technologie NaViSet Administrator 2, Rapid Responce. Wszechstronność instalacji zapewnia standard VESA. Monitor jest kompatybilny z systemem operacyjnym Windows 8. Gwarancja na ten produkt wynosi 36 m-cy. Czas reakcji to 5 ms, ilość wyświetlanych kolorów 16,7 mln, jasność 250 cd/m2, kąt widzenia w pionie 160 stopni, kąt widzenia w poziomie 170 stopni, kontrast 1000:1. Odświeżanie pionowe to 56 – 76 Hz, odświeżanie poziome 31,5 – 81,1 kHz. Pobór mocy to 19 W, rozdzielczość 1280 x 1024, rozmiar plamki 0,264. Wymiary monitora to głębokość 230 mm, szerokość 358 mm i wysokość 368 mm. Waga to 4,2 kg.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *