kontenerek biurowy

Mebel przydatny w biurze – kontenerek

W biurze, przy biurku bardzo potrzebne jest miejsce do przechowywania artykułów piśmienniczych i biurowych oraz podręcznych dokumentów. Taką rolę doskonale spełni kontenerek biurowy czyli niewielka, niezbyt wysoka szafka, najczęściej z szufladami, którą można postawić przy biurku lub pod nie wsunąć. Kontenerki są zazwyczaj meblami mobilnymi, dzięki zamontowanym kółkom. Mogą być wykonane z drewna, płyty mdf, tworzywa sztucznego czy metalu.

Kontener biurowy 324-s od Unique 

Kontener biurowy marki Unique, model 324-S to nowoczesny i praktyczny kontener biurowy, którego korpus wykonany jest z metalu polakierowanego proszkowym lakierem. Stanowi to niezwykle trwałe, a przez to i praktyczne rozwiązanie. Kontenerek ma trzy wygodne szuflady, w tym jedną szufladę na akta. Dodatkową zaletą szafki jest możliwość zamknięcia szuflad na klucz. Posiada też kółka z hamulcami. Szuflady są zamontowane na wysokiej jakości prowadnicach. Wymiary szafki to wysokość 57,5 cm, szerokość 39,5 cm oraz głębokość 56 cm. Szafka waży 15 kilogramów.

kontenerek biurowy

okazje.info.pl

Kontenerek do biurka MILA od Meble24

Kontenerek do biurka Mila jest dostępny w różnych kolorach i ma wymiary 42 x 49 x 57 cm. Dostępne barwy to biały na wysoki połysk, czarny na wysoki połysk, wenge oraz dąb sonoma. Kontenerek stanie się nie tylko elementem użytkowym wyposażenia, ale z pewnością również ozdobą biura czy pokoju. Szafka ma ekskluzywny, stylowy i nowoczesny charakter. Wykonana została z płyty MDF o grubości 18 mm, pokrytej jednostronnie akrylem na wysoki połysk co daje efekt tafli lustra – High Gloss lub okleiną drewnopodobną. Matowe aluminium na krawędziach doskonale komponuje się z wysokopołyskową płytą. Aluminium jest anodowane, dzięki czemu jest odporne na zarysowania. Uchwyty w drzwiach są koloru satyny. 

kontenerek biurowy

okazje.info.pl

Kontenerek Simple Light Line od Timoore

Jest to niewielki, ale jednocześnie bardzo pomocny i przydatny mebel. Stojąc przy biurku może pełnić funkcję szafki mieszczącej podręczne drobiazgi i dokumenty. Dzięki tylnym kółkom jest to mebelek mobilny, przez co bardzo poręczny i funkcjonalny. Także ze względu na swoje kompaktowe rozmiary. Posiada dwie szuflady z czego mniejsza szuflada chowa się całkowicie wewnątrz mebla. Główne cechy kontenerka to oryginalne wzornictwo, stabilna rama z litego drewna bukowego, zapewniająca sztywność i wytrzymałość konstrukcji. System prowadzenia szuflad umożliwia całkowite ich wysunięcie bez możliwości przypadkowego wyjęcia. Korpusy zewnętrzne wykonane są z tarcicy bukowej i laminatu, a fronty z płyty laminowanej.

kontenerek biurowy

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *