ławka z krzeseł

Ławki do biurowej poczekalni

W biurze, punkcie usługowym czy przychodni zdrowia potrzebne jest miejsce, w którym klienci mogą zaczekać na spotkanie. Wówczas dobrze sprawdzają się moduły z krzesełkami, jak ławki marki Bejot. 

Kolekcja ławek ZIP 

Kolekcja ZIP to ławki z krzesłami o lekkiej i dynamicznej formie, funkcjonalne i wygodne, idealne do codziennego użytkowania we wszelkiego typu poczekalniach. W skład kolekcji wchodzą krzesła z niskim i wysokim oparciem, na konstrukcji czteronożnej i sprężystej, z podłokietnikami lub bez. Uzupełnieniem kolekcji jest ławka łącząca od dwóch do pięciu siedzisk, a ważną cechą ławki jest brak kontaktu tapicerki oparcia ze ścianą w poczekalni. Ciekawym rozwiązaniem jest model ZP 221, w którym specjalnie zaprojektowana konstrukcja, umożliwia zawieszenie krzesła na blacie stołu, dzięki czemu produkt ten może funkcjonować jako krzesło przeznaczone do stołówek i kantyn.

ławka z krzeseł

okazje.info.pl

Tak szeroka oferta spełnia oczekiwania osób poszukujących krzeseł nie tylko do sal konferencyjnych, ale także do pomieszczeń szkoleniowych, poczekalni, a nawet stołówek. Możliwość sztaplowania, łączenia krzeseł w rzędy oraz zamontowania pulpitów to walory użytkowe, które zaspokoją wymagania każdego klienta. Z kolei model ZIP ZP 422 z dwoma siedziskami to krzesła tapicerowane tkaniną lub skórą, wykonane na bazie formatki sklejkowej oraz pianki ciętej. Podstawa posiada chromowane nogi oraz czarną belkę pod siedziskiem. 

Kolekcja ławek ORTE

ORTE  ZONE to system siedzisk, który obejmuje ławki stworzone w oparciu o wybrane kolekcje krzeseł. Kolekcja ZONE obejmuje ławki w zróżnicowanych opcjach od dwóch do pięciu siedzisk, ze stolikiem i bez stolika. Szeroki asortyment, a także duże możliwości doboru wykończeń, sprawiają, że produkty ZONE stanowią idealne rozwiązanie dla miejsc publicznych, lotnisk, przychodni, biur, poczekalni. Ławki ORTE występują w czterech wersjach tapicerskich: bez tapicerki, z tapicerką na siedzisku, z tapicerką na siedzisku i oparciu oraz w całości tapicerowane.

ławki z krzeseł do poczekalni

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *