gilotyna

Gilotyny do cięcia papieru

Niezbędnym urządzeniem w nawet niewielkim biurze jest gilotyna pozwalająca na równe i profesjonalne docinanie papieru. Prezentujemy dwa ciekawe modele różnych producentów – gilotynę ClassicCut CL200 Rexel od ActiveJest oraz Fellowes Stellar A4.

CL200 Rexel z serii ClassicCut

Gilotyny z prezentowanej serii ClassicCut są nie tylko stylowe i eleganckie, ale przede wszystkim bardzo praktyczne i bezpieczne. Wszystkie gilotyny ClassicCut zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika i posiadają certyfikat bezpieczeństwa TUV. Model CL200 idealnie nadaje się do stosowania w biurze, ale także w szkołach czy punktach ksero. Urządzenie zostało wyposażone w samoostrzące ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, zintegrowany uchwyt do przenoszenia oraz solidną matę plastikową o podwyższonej trwałości.  Posiada prowadnice papieru w formatach A4, A5 i A6 z podziałką metryczną i calową, co ułatwia wyrównywanie papieru. Posiada również przezroczystą linijkę, która zabezpiecza dodatkowo poprzez manualne dociśnięcie ciętego papieru. Solidna, trwała podstawa to kolejne atuty tego modelu. Jest antypoślizgowa i zapewnia całkowitą stabilność trymera postawionego na biurku.

gilotyna

okazje.info.pl

Fellowes Stellar A4

Gilotyna Fellowes Stellar A4 przeznaczona jest do intensywnego użytkowania w biurze. Została wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej, które zapewnia jednolite cięcie, także plastikowych okładek. Maszyna tnie jednorazowo do dwudziestu arkuszy papieru o gramaturze 80 g. Posiada specjalną osłonę SafeCut, która zapewnia bezpieczeństwo pracy, a w czasie transportu i przechowywania może być złożona na płasko na podstawie. Metalowa baza jest zintegrowana z antypoślizgowymi nóżkami, a automatyczny docisk papieru zapobiega przesuwaniu się dokumentu podczas cięcia. Na blacie urządzenia znajdują się miarki cięcia dla różnych rozmiarów dokumentów, zdjęć oraz do cięcia pod kątem. Dla dokumentów powtarzalnych wygodnym rozwiązaniem jest natomiast blokada rozmiaru cięcia. Gilotyna ma przyjazną dla użytkownika, ergonomiczną konstrukcję oraz specjalne wgłębienia w podstawie ułatwiające przenoszenie urządzenia. Obsługiwany format papieru to maksymalnie A 4. Długość cięcia to 380 mm. W zestawie znajduje się jedno ostrze. Wymiary gilotyny to 100 x 225 x 630 mm. Rozmiar bazy do cięcia to 380 x 255 mm. Waga to 4 kg. 

gilotyna

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *