zegar gabinetowy

Gabinetowe zegary biurkowe od Balldeco

Zegar na biurku nie tylko pozwala kontrolować czas, ale również stanowi piękną ozdobę, dlatego warto dopasować go stylem do aranżacji całego biura. Może to być np. styl gabinetowy, a w takim doskonale sprawdzą się zegary marki Belldeco.

Zegar Gabinet C5008119

Zegar ten stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że zegar sam w sobie jest piękną dekoracją. Uwieńczeniem perfekcyjnego wyglądu jest skórzany pasek umieszczony wokół błyszczącej metalowej oprawy. Produkt będzie się wspaniale prezentował na tle jasnych pomieszczeń. Zegar wykonano z połączenia metalu i szkła. Ma kolor srebrno – biały i następujące wymiary: wysokość całkowita 19 cm oraz szerokość 12 cm x 4 cm. Produkt posiada certyfikaty zgodności i objęty jest gwarancją producenta. Jest to zegar stojący.

zegar gabinetowy

okazje.info.pl

Zegar Gabinet Cer001082

Zegarek Gabinet Belldeco Cer001082 to ciekawy produkt, który w swoim designie czerpie z tradycji wzorniczych, przypominając nieco współczesne budziki sypialniane, w tym przypadku wzbogacone urozmaiconą formą obudowy. Do stosunkowo nowoczesnych zalicza się zapożyczona z dzisiejszych zegarków stolikowych tarcza o prostej grafice i bardzo typowej czcionce zegarowej, a z kolei do klasyki z przeszłości nawiązuje charakterystyczne, stylizowane pokrętło, wzorowane na industrialnych szeklach. Surowość stylu fabrycznego łagodzi lśniąca srebrem obudowa oraz jej kształt przypominający czarkę z zegarkiem w dnie.

zegar gabinetowy

okazje.info.pl

Zegar Gabinet 1 C528232

Jest to owalny zegar wykonany z wysokiej jakości materiałów, który będzie doskonałą dekoracją wnętrz zarówno w stylu vintage, jak i nowoczesnych. Błyszcząca stal, która jest oprawą produktu wspaniale podkreśla prostotę i minimalizm modelu, który wykonano z połączenia metalu i szkła, w kolorze srebrno – białym. Wysokość całkowita zegarka to 32 cm, a szerokość 16 cm x 5 cm.

 

zegar biurkowy

okazje.info.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *