stolik biurowy durable

Funkcjonalne stoliki biurowe Durable

W każdym biurze, nawet najmniejszym czy domowym, niezbędnym meblem jest szafka, w której schowamy dokumenty. Najlepiej jednak, żeby była ona wielofunkcyjna i pełniła rolę nie tylko szafki, ale również podręcznego stolika, np. na drukarkę. Produkty o wysokiej funkcjonalności i estetyce, w różnych wariantach, oferuje marka Durable. 

Stolik biurowy zamykany 3115-10 szary 

Stoliki biurowe wielofunkcyjne umożliwiają zastosowanie wielu rozwiązań i konfiguracji, w zależności od potrzeb danej firmy. Stanowią optymalne uzupełnienie przestrzeni biurowej i mebli biurowych, takich jak regały, biurka czy fotele obrotowe. Ich przemyślana konstrukcja zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni, gwarantując przy tym odpowiednią ilość miejsca. Prezentowany stolik to model zamykany, wyposażony w parę drzwiczek i cztery półki, a w tym dwie z możliwością regulacji wysokości. Każda półka może być obciążona do 30 kg. Stolik został wykonany z wysokiej jakości drewna o grubości 16 mm, pokrytego chroniącą przed zadrapaniami melaniną. Stolik jest mobilny dzięki czterem kółkom, w tym dwoma z hamulcami, co gwarantuje jego stabilność.

stolik biurowy durable

okazje.info.pl

Stolik biurowy Trolley Open 3113-10 szary 

 

Jest to wielofunkcyjny stolik biurowy, mobilny, na 4 kółkach, w tym z 2 hamulcami, gwarantującymi jego stabilność. Wykonany jest z drewna o grubości 16 mm, pokrytego melaniną. Stolik jest otwarty z trzech stron. Posiada sześć półek i miejsce do przechowywania segregatorów. Jego górna półka może być obciążona do 25 kg. Stoliki i biurka biurowe znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *