biurko narożne Tvilum

Biurko narożne do biura od Tvilum

Biurko narożne Prima marki Tvilum w kolorze czarnym to elegancki, a przede wszystkim bardzo funkcjonalny mebel do biura. Jego wymiary  230 x 200 cm zapewnia maksymalny poziom wygody przy pracy. Mamy miejsce na laptopa, drukarkę czy telefon oraz rozłożenie potrzebnych dokumentów.

Parametry i wygoda

Nogi biurka narożnego Prima od Tvilum zostały wykonane z metalu, a blat z laminowanej płyty meblowej. Nogi mają kolor szary, a blat i panel czarny z fakturą drewna. Szerokość biurka to 230 cm, jego wysokość 75 cm, a głębokość 200 cm. Produkt jest dostarczany w formie do samodzielnego montażu. Najważniejsze cechy użytkowe i estetyczne prezentowanego biurka to blat wykonany z masywnej płyty laminowanej grubości 25 mm, odpornej na zarysowania. Obrzeża blatu mają charakter ochronny, ABS grubości 2 mm. Panele maskujące wykonano z płyty meblowej o grubości 15 mm w kolorach zgodnych z blatami biurka, czyli w tym przypadku w kolorze czarnym. Dla wygody użytkowników o różnym wzroście, nogi biurka posiadają regulację wysokości oraz możliwość poziomowania. Warto wiedzieć, że biurka są częścią rozbudowanego systemu biurowego Prima, w którym znajdziemy inne pasujące estetyką i materiałem elementy meblowego wyposażenia biura.

biurko narożne Tvilum

okazje.info.pl

Biurka posiadają certyfikaty uwzględniające środowisko i ludzi posiadające, a także przeszły testy wytrzymałościowe. Dla zachowania odpowiedniej żywotności mebla i jego nienagannego wyglądu, jego elementy metalowe i drewniane należy czyścić wilgotną szmatką nasączoną czystą letnią wodą. Gwarancja na biurko wynosi dwa lata. Jeśli szukamy wygodnego i bardzo estetycznego biurka o doskonałej jakości materiałów i wykonania, to warto postawić na uznanego, renomowanego producenta, który zadbał o każdy, najmniejszy nawet szczegół, w celu stworzenia mebla o odpowiednich parametrach.

 

Jeżeli poszukujesz laptopa do biurka polecam zaprzyjaźnioną stronę – SprzetMobilny.pl
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *